Pasowanie na ucznia, Święto Edukacji 2023

 
 

 W piątek 13 października odbyło się w naszej szkole Pasowanie na Ucznia. Pierwszoklasiści, przygotowali wspaniały występ artystyczny, który zachwycił zebranych gości. Akt pasowania dokonany symbolicznym ołówkiem przez księdza Dyrektora Marka Koguta i oficjalne przyjęcie uczniów klas pierwszych do społeczności szkolnej były wyjątkowym przeżyciem dla dzieci. Poprzez rozwiązanie krótkich zadań udowodnili, że są gotowi do nauki i wyzwań jakie przed nimi stawia nowa rola ucznia. Wszystkim pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów w nauce!

W tym dniu świętowaliśmy również Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji chłopcy ze starszych klas, zaprezentowali krótki skecz pt. „Nasza szkoła”, który przygotował ich kolega Dawid Tota. Życzenia, a także upominki na ręce nauczycieli oraz pracowników szkoły złożył Dyrektor Szkoły oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Serdecznie dziękujemy za obecność, piękne słowa uznania oraz podarunki.
 
 
        
 
        
 
        
 
 
 
Zapraszamy do galerii 
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.