Urodziny i imieniny dzieci - grudzień 2018

W naszej szkole, 7 grudnia, po raz kolejny świętowaliśmy urodziny i imieniny dzieci, tym razem z miesiąca grudnia. Na to szczególne wydarzenie czekali Solenizanci, wśród których znaleźli się: Nadia, Marceli, Patrycja, Jakub, Radosław, Eliasz, Jakub, Dawid, Ewa, Natalia, Wiktoria, Szczepan.

Zgodnie z tradycją naszej wspólnoty uczestniczyliśmy we Mszy Świętej, polecając Bożej Opatrzności za przyczyną i wstawiennictwem Matki Bożej wszystkich Solenizantów.

W tym dniu nie zabrakło oczywiście składanych życzeń, odśpiewania „Sto lat” i wyczekiwanych prezentów. Słodką niespodzianką dla wszystkich był piękny czekoladowy tort i pyszny placek przygotowany przez naszych solenizantów: Eliasza i Jakuba.

Świętowanie urodzin i imienin wśród kolegów i koleżanek przyniosło dzieciom dużo radości i sprawiło, że poczuły się wyjątkowo. Mamy nadzieję, że ten dzień pełen miłych wrażeń i niespodzianek na długo zapisze się w ich pamięci.

Bardzo dziękujemy Rodzicom za słodkie niespodzianki, które sprawiły radość i ubogaciły nasze świętowanie.

WSZYSTKIM SOLENIZANTOM ŻYCZYMY TEGO, CO NAJLEPSZE ORAZ SAMYCH SŁONECZNYCH DNI

    

      

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.